REFERENCE

"Naprosto profesionální, inspirativní osobnost-perfektně připravená. Oceňuji hlavně pozitivní energii, kterou nám všem předala a zařadila i cvičení pro naši sebereflexi. Po celou dobu nepromarnila ani minutu.

Vstřebala jsem spoustu námětů, informací a návodů pro obohacení vlastní práce. "

Katrin D.

učitelka ZUŠ

"Kurz se mi moc líbil a byl velmi inspirativní a zábavný. Ještě jednou bych chtěl lektorce moc poděkovat.

Lektorka byla výborná, temperamentní a bylo vidět, že ji práce baví a naplňuje, což se přeneslo i na nás a seminář jsme si moc užili."

Tomáš V.

student ped. fakulty

"Kurz byl časem inspirace a nových poznatků, nasměrování k novým věcem. Byl to příjemně o plnohodnotně strávený čas, spíše praktický a prožitkový, ale podložený základními teoretickými informacemi. Odnesla jsem si z něj několik podnětů, které využiji ve své další činnosti. Děkuji a doporučuji."

Kristýna D. 

učitelka ZUŠ

„Seminář byl naprosto úžasný,neskutečná dávka inspirace a energie! Spousta nových nápadů a aktivit. Mám dobité baterky na hodně dlouho. Hned jsem plánovala,které aktivity s dětičkama v pondělí vyzkoušíme a vše mělo velký úspěch! Už teď se těším na další seminář. “

Gabča K.

spec. pedagog

„Seminář byl báječný. Teorie bylo tak akorát a opravdu nebyl čas se nudit. Ač jsem neměla žádná očekávání, měla jsem jeden cíl - obohatit a zpestřit hraní maminek s dětmi a to bylo naplněno. Bylo toho k inspiraci dost - literatura, nástroje a spousta ukázek, z nichž mi některé ještě dnes naskakují v mysli. Úžasná lektorka, která je ve své práci na správném místě a má touhu předávat informace. Nebylo to jen strohé vysvětlování a utajování vlastních kouzel, ale z lektorky sršelo nadšení pro práci a byla ochotná se podělit i o vlastní nápady."

Hanka Š.

účetní


"Ještě jednou bych ti chtěla moc poděkovat za dnešní příjemný den strávený na tvém semináři edukační muzikoterapie. Byl to pro mě opravdu velice inspirující a obohacující zážitek :-) K "nezaplacení" jsou pro mě především již odzkoušené hudební ukázky a popis činností při nich. Také píseň HOJAČKY je naprosto úžasná a já už se těším až to všechno na dětech vyzkouším!!!"

Hana Š. 

lektorka muzikohrátek s dětmi

„Celý kurz probíhal v přátelské a uvolněné atmosféře. Byl skvěle zorganizován a dal mi spoustu nových informací,nápadů,inspirace a pozitivní energie. Byla to skvělá zkušenost,která mě posunula zase o kousek dál. Děkuji “

Gábina K.

spec.pedagog

Kurz navazoval na muzikoterapii I., dozvěděli jsme se především o možnostech využití tradičních i netradičních nástrojů. Přínosná byla i ukázka celého průběhu muzikoterapeutického setkání. Doporučuji nejen pro těm, co se zabývají muzikoterapií, ale i učitelům, vychovatelům apod.

Tomáš V. 

student Ped.F.

„Kurz splnil má očekávání. Dostal jsem spoustu nových podmětů a zdrojů pro další studium. Mohu jen doporučit... .“

Vacek T.

pedagog

„Kurz se mi líbil, dozvěděli jsme se nejen teoretické ale i praktické vědomosti, a hlavně zkušenosti rady z praxe :-)“

učitelka na ZUŠ